Slnečné miestnosti ako horúci letný trend

Terézia 24. júla 2017
9videní
1 zdieľaní

Leto sa u nás už udomácnilo a spolu s ním prišli aj dni strávene pri bazéne, na terase či inom vonkajšom priestore plnom slnka. Avšak, aj vnútorné priestory sa dajú ľahko premeniť na tzv. „sunroom“ alebo jednoducho povedané – miestnosť plnú slnka.

Sedenia na slnku sú hlavne o nájdení správnej rovnováhy, ktorá sa hodí práve uprostred slnečného svitu! Správne posedenie pri slnečníku sa líši v závislosti od štýlu vašej slnečnej miestnosti a aj od miesta, ktoré je k dispozícii. Musíte tiež zohľadniť rozpočet, ktorý máte k dispozícii, spolu s úrovňou komfortu.

Hojdacia sieť je skvelou voľbou pre modernú „sunroom“, ktorá má byť iná. Môžete si tiež vyzdobiť priestor okolo – či už s gaučom, niekoľkými kreslami alebo pekným malým konferenčným stolíkom. Avšak, nezničte si túto vizuálnu príťažlivosť zbytočným množstvom nábytku! A samozrejme, nezabudnite ani na rastliny. Keďže priame slnečné žiarenie môže pôsobiť aj škodlivo, nezabudnite, že gauč, kreslá či rastliny je najlepšie udržať  mimo okien a vyhnúť sa priamemu svetlu.

Takéto miestnosti sú hlavne o pocite tepla, otvorenosti, prirodzenom svetle a hlavne veselom prostredí. Prežijete tu jednoznačne chvíle plné oddychu, pohodových rozhovorov a užijete si tú pravú letnú atmosféru.

Najčítanejšie

24h 7d 30d