Očarujúca a atraktívna čierna v kuchyni

Renáta 27. júla 2017
22videní
3 zdieľaní

Ak vás už omrzeli biele a čiernobiele kuchyne, sú tu čierne kuchyne! Sú nádherné, elegantné a čierna sa hodí ku všetkému, má silné vizuálne pôsobenie a vnesie do domácnosti väčší pocit tepla.

Čiernu farbu vníma mnoho ľudí pri zariaďovaní bytu negatívne. Pravdou je, že čierna je farbou elegancie a pri správnom naplánovaní výsledný efekt vôbec nemusí pôsobiť pochmúrne a chladne.

Samozrejme, kuchyňa nemusí byť celá odetá do čiernej. Vhodná kombinácia odtieňov začlenených k neutrálnej čiernej vytvorí perfektný estetický vzhľad, ktorý ešte môžeme doplniť mosadznými alebo zlatými doplnkami. Čierna sa navyše hodí pre akýkoľvek štýl, pre klasický aj pre moderný. Ak sa vám nepáči predstava kuchyne celej v čiernom, jednoducho ju skombinujte s bielou, svetlosivou alebo inou farbou. Skrinky a spotrebiče ponechajte v čiernom prevedení, stenu taktiež, no pracovnú dosku, stoličky a doplnky ako napríklad záclony pridajte v inej farbe. Výsledný dojem bude o to zaujímavejší. Takisto sa k čiernej veľmi hodí aj drevo či nerez.

Najčítanejšie

24h 7d 30d